Wielkokacki HipHop Jam - relacja

23.05.2012

20 maja, w niedzielę, mieszkańcy naszej dzielnicy już po raz drugi mogli wziąść udział w Wielkokackim Hip-Hop Jamie. Pierwsza edycja tej imprezy, zorganizowana pod patronatem Rady Dzielnicy Wielki Kack, miała miejsce 26 czerwca ubiegłego roku.

Także i tym razem bawiliœmy się w Jazz Cafe, gdzie pod sceną zebrało się około 100 osób. Wystąpili młodzi artyśœci z Wielkiego Kacka i okolic - skład Dwóch (Fella i Turzyn), Mari i Rygor, a za gramofonami stanął DJ Lolo. Po koncercie można było skorzystać z wolnych mikrofonów, dzięki czemu usłyszeliœmy trochę beatboxu, jak również freestyle w wykonaniu Feta i Akcji Spontan. Dopisała pogoda, publika i wspaniała, niemal rodzinna atmosfera.

Wszystko wskazuje na to, że Wielkokacki Hip-Hop Jam ma szansę stać się cykliczną imprezą, œściągającą fanów rapu i kultury hiphopowej nie tylko z Wielkiego Kacka, ale i z całej Gdyni.

Wielkokacki Hip-Hop Jam został zorganizowany dzięki œśrodkom, uzyskanym w ramach konkursu "Kultura w dzielnicy". W jego organizację zaangażowali się następujący radni: Filip Rudolf, Marcel Minga, Michał Bełbot i Kamil Kuchta. Specjalnie podziękowania należą się artystom, którzy czynnie włączyli się w promowanie imprezy: Felicjanowi "Felli" Rudolfowi, Tomaszowi "Turzynowi" Turzyńskiemu, Mariuszowi "Mariemu" Jasińskiemu i Igorowi "Rygorowi" Masewiczowi.

Filip Rudolf

Komisja Informacji Rady Dzielnicy Wielki Kack

Wkrótce pojawi się na naszej stronie fotorelacja!

Pozostałe aktualności: