Majówka z planszówkami

30.04.2017

3 maja w godz. 16.00-19.00 zapraszamy wszystkich miłośników gier planszowych a także pozostałych uczestników festynu rodzinnego przy Kapliczce Źródło Marii do udziału w Majówce z Planszówkami.

Do Waszej dyspozycji oddajemy dwóch animatorów oraz sporo gier planszowych.
Mamy nadzieję, że chętnie dołączycie do naszej zabawy. Jeśli chcecie możecie pochwalić się także swoimi ulubionymi grami, chętnie nauczymy się czegoś nowego.

Całość rozgrywek podzieliśmy na dwa nurty: rekreacyjny i sportowy. Rozgrywki gier odbywać się będą dwutorowo:

  • Będzie można grać, w co się chce, z kim się chce i jak długo się chce (rozgrywki rekreacyjne)
  • Możliwy będzie udział w cogodzinnych rozgrywkach turniejowych w poszczególnych grach (rozgrywki sportowe).

W wariancie sportowym jeden z naszych animatorów, co godzinę ogłaszać będzie rozgrywki w danej grze, np. 15:30 - Warcaby, 16:30 - Koty, 17:30 - Biznes po polsku itp. poprzez ustawienie specjalnego napisu na stole rozgrywkowym.

Każdy będzie mógł wziąć udział w rozgrywkach, gdyż w turnieju nie obowiązują wcześniejsze zapisy. Osoba chcąca wziąć udział w rozgrywkach sportowych zgłasza taką chęć prowadzącemu i zostaje wpisana w poczet listy zawodników, otrzymując swój numer startowy w postaci naklejki. Po rozpoczęciu rozgrywki uczestnicy będą kolejno grali w proponowane gry w ustalonym przez animatora czasie (max 5 minut 1 partia). Każda osoba biorąca udział w rozgrywkach sportowych może liczyć na drobny upominek za udział w zabawie.

Mamy też coś ekstra. Osoba, która okaże się największym Planszówkowym Wymiataczem, to znaczy weźmie udział we wszystkich rozgrywkach i uzyska najwyższy wynik otrzyma pamiątkowy dyplom oraz nagrodę.

Do wspólnej zabawy zapraszają: Rada Dzielnicy Wielki Kack oraz Smile Reprezent - organizator Majówki z Planszówkami.

3 maja, godz. 16.00-19.00 - Strefa Gier Planszowych w miejscu odbywania się festynu.

 

REGULAMIN

 

 

Pozostałe aktualności: