Festyn majowy 2018 - podziękowania

07.05.2018

Za nami kolejna edycja festynu majowego przy Źródle Marii. Wspaniała pogoda oraz interesujący program festynu przełożyły się na ogromne zainteresowanie imprezą ze strony mieszkańców.

Chcielibyśmy w tym miejscu podziękować naszym sponsorom i partnerom, firmom: OPEC, Stena Line i Alexander, agencji ochrony SEPTAGON, sklepowi MERKUS Fikakowo, pizzerii Da Grasso z Dąbrowy, salonowi fryzur Honorata Brodowska oraz Activ Studio Fikakowo za przekazanie środków finansowych na zakup lub ufundowanie nagród i upominków w naszych konkursach.

Za wsparcie promocyjne oraz organizacyjne dziękujemy z kolei Miastu Gdynia, a w szczególności Prezydentowi Wojciechowi Szczurkowi, który objął wydarzenie swoim honorowym patronatem.  Specjalne podziękowania kierujemy również pod adresem Gdyni Rodzinnej, która jak co roku pomaga nam w rozpowszechnieniu informacji o festynie na swoim portalu internetowym i profilu społecznościowym oraz przekazuje drobne upominki dla dzieci uczestniczących w warsztatach i konkursach, odbywających się podczas festynu.

Zachęcamy do odwiedzenia zakładki galeria, w której znaleźć można zdjęcia z tegorocznego wydarzenia.

Do zobaczenia za rok!

 

 

 

 

Pozostałe aktualności: